۲۷ خرداد ۱۴۰۳

خدمات دبستان مبتکرنوین

در عصر حاضر، دانش آموزانی موفق هستند که خلاق‌تر باشند و دیگر حفظیات مثل گذشته جایگاهی ندارد. آموزش عصر حاضر باید مبتنی بر پرورش خلاقیت و شکوفایی استعداد واقعی دانش آموزان باشد که بتوانند در آینده با تکیه بر خلاقیت و مهارت‌های فردی، شغل مناسبی را برای خودشان تدارک ببینند. مدرسه مبتکرنوین با ایجاد فضایی منحصربفرد و توجه کامل به همین ارزشهای نوین، تلاش کرده که به این مهم دست پیدا کند.

سرود ملی دبستان مبتکرنوین

مدرسه مبتکرنوین با رویکرد یادگیری مشارکتی در تلاش است:

 

  • یادگیری برای همه دانش آموزان جذاب شود.
  • فرصت‌های آموزشی به طور برابر در اختیار همه شاگردان قرار گیرد.
  • رقابت به رفاقت تبدیل شود.
  • روحیه همکاری و مشارکت تقویت گردد. 
  • همه شاگردان کلاس به تفکر و خلاقیت فراخوانده شود.
بازی ریاضی دبستان مبتکرنوین
ساخت مدار الکتریکی-پایه چهارم
دبستان مبتکرنوین

کلاس‌های فوق برنامه

کلاس‌های فوق برنامه به دلیل اینکه از فضای صرفا درسی و آموزشی جدا می باشد و بیشتر روی افزایش تمرکر کودکان کار می کند می تواند باعث افزایش خلاقیت و بهره وری دانش آموزان عزیز شود.‌

کلاس کامپیوتر دبستان مبتکرنوین

کلاس کامپیوتر

 

آشنایی با کامپیوتر و تکنولوژی یک ضرورت جامعه امروز ما می‌باشد که دانش آموزان برای آینده‌ای بهتر و درخشانتر باید در این رشته‌ها مهارت داشته باشند.

کلاس رباتیک

کلاس‌های رباتیک، نه تنها به استقرار مفاهیم علمی، فناوری، مهندسی و ریاضیات کمک می کند بلکه در ساخت مهارت‌های تیم سازی دانش آموزان نیز موثر است.

این مهارت‌های مشارکتی بدون توجه به این که چه درسی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند، برای دانش آموزان ضروری است و همچنین باعث افزایش تفکر خلاق، مهارت‌های اجتماعی و حل مسئله نیز می شود.

کلاس کامپیوتر دبستان مبتکرنوین
کلاس زبان انگلیسی

کلاس زبان

کلاس‌های زبان انگلیسی در دبستان مبتکرنوین به صورت ترمیک و با همکاری موسسه سیمای فرهنگ ( با مجوز رسمی از آموزش و پرورش ) برگزار میشود و تلاش کرده‌ایم با به کارگیری اساتید مجرب و استفاده از روش‌های نوین آموزشی، مسبب پیشرفت دانش آموزان شویم.

کلاس شطرنج

دختران به طور معمول در تصمیم‌گیری محتاط‌تر هستند و شطرنج به آنها اعتماد به نفس بیشتری در تصمیم گیری می‌دهد. دانش آموزان به قدرت تفکر و تمرکز نیاز دارند تا بتوانند از حریف خود در شطرنج جلو بیافتند و در نهایت بازی را ببرند و همین موضوع منجر به افزایش تمرکز دانش آموزان و کسب نمرات بهتر در دروس بالاخص در ریاضی و زبان انگلیسی می‌شود.

کلاس شطرنج
کلاس معرق

کلاس معرق 

در کلاسهای معرق مدرسه مبتکرنوین، دانش آموزان مهارت‌های مختلف نجاری و روش‌های استفاده از ابزارهای مختلف را آموزش می‌بینند. همچنین دانش آموزان تاب آوری و قدرت ذهنی و فکری پیدا می کنند.

کلاس سفالگری

کلاس سفالگری حس بویایی را با خاک رس و رنگ، حس بینایی را با کارهای هنری و حس لامسه را را با خاک رس درگیر می کند. کمال هدف کلاس سفالگری نیست بلکه آفرینش هدف اصلی است.

کلاس سفالگری دبستان مبتکرنوین
کلاس اسکیت

کلاس اسکیت

همانطور که می دانید سلامت جسم و ذهن می تواند در راندمان تحصیلی دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد. به خاطر همین موضوع علاوه بر زنگ‌های ورزش، در فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه، کلاس اسکیت نیز در نظر گرفته شده است.

مشاوره

در این دوره دانش آموزان در مرحله‌ی آغازین تجربه‌های اجتماعی توام با رشد فردی قرار دارند. تعلیم و تربیت در دوره‌ی مذکور نقش تعیین کننده‌ای در هدایت فراگیر و نقش‌پذیری متناسب وی در جامعه ایفا می نماید به طوری که ایجاد سرمایه انسانی و توسعه‌ی فرهیختگی در جامعه ناشی از تربیت فراگیران در این دوره به ویژه با تاکید بر شناخت توانایی‌ها، استعدادها و علایق آنان است. دبستان مبتکرنوین برای تحقق برنامه‌های مذکور از یک فرد متخصص به عنوان مشاور و توانمندسازی کلیه عوامل انسانی( معلمان، معاونان و مربی‌ها ) جهت ارتقا فرآیند راهنمایی و مشاوره کوشیده است‌.

مشاوره والدین با حضور دکتر تبریزی دبستان مبتکرنوین

گردش‌های علمی

منظور از گردش علمی گذراندن یک روز تفریحی نیست، بلکه وسیله‌ی آشنایی با سازمان‌های اجتماعی و افرادی است که گرداننده این سازمان‌ها هستند. به علاوه این رویه از نزدیک بین کلاس درس و فعالیت اجتماعی ارتباط برقرار می سازد و زندگی حقیقی را با محیط مدرسه مربوط می کند. دانش آموز را کنجکاو بار می آورد و رغبت او را به رشته و فنون مختلف بر می‌انگیزد و در نتیجه درس کلاس برای او مفهوم حقیقی پیدا می کند و باعث تقویت قوه‌ی ابداع و ابتکار وی می گردد و چون اطلاعات دست اول به دست او می رسد، قطعا تاثیر عمیق و بادوام‌تری در او باقی می گذارد.

هیومن پارک
باغ علم کودک - پیش دبستان و دبستان مبتکرنوین
باشگاه کارآفرینی تیوان

در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.